Jak dojechać?

Szukasz pomocy w ułożeniu planu podróży? Nie możesz znaleźć dojazdu w jakieś miejsce? Chcesz jechać na wakacje na własną rękę, bo oferty wycieczek zorganizowanych są za drogie? Dobrze trafiłeś!

Mogę Ci pomóc w:

  • znalezieniu transportu i zakupie biletów
  • znalezieniu i zarezerwowaniu noclegów
  • opracować plan zwiedzania wybranego miejsca (tylko Europa)
  • opracować kompleksowy plan podróży zawierający znalezienie transportu, noclegu i atrakcji turystycznych wartych zwiedzenia (tylko Europa)
  • znalezieniu ubezpieczenia turystycznego na podróż
  • znalezienie biletów na koncerty, wydarzenia, do atrakcji turystycznych
albo
  • wysłać pocztówkę z miejsca, do którego jadę
Jak to działa?

Napisz do mnie na adres: jakdojadedo@gmail.com i opisz swój problem: gdzie chcesz pojechać, jaki masz budżet, ile masz czasu i jaki standard podróży preferujesz. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić dalszy plan działania.

Ile to kosztuje?

To zależy, ponieważ każde zlecenie jest indywidualne. Nad jednym spędzę godzinę, nad innym dwa dni. Przy pomocy tylko w jednej kwestii nie zapłacisz więcej jak 29 złotych. Szukając kompleksowego planu podróży możesz liczyć na stałą cenę 99 złotych. Jeśli chcesz pocztówkę zapłacisz zawsze 6 złotych (dotyczy tylko Europy). Wystawiam faktury lub rachunki.

Dlaczego warto skontaktować się akurat ze mną?

Od 2011 roku jeżdżę sama po Europie. Znam na wylot strony, na których można kupić bilety. Wiem, kiedy można kupić je najtaniej, a przede wszystkim które miejsca są przereklamowane, a jakie jeszcze nie zostały odkryte przez masy turystów. 

Każda moja podróż jest budżetowa, ale nie oznacza to, że muszę z czegoś rezygnować. Jeśli chcesz zwiedzać świat, ale nie wiesz od czego zacząć z przyjemnością Ci w tym pomogę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Jak dojadę do ? , Blogger